- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersadidas Yeezy 700 V3 „Alvah” - oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery

adidas Yeezy 700 V3 „Alvah” – oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery

Wracamy do nowości sygnowanych nazwiskiem Kanyego Westa. Przed Wami oficjalne zdjęcia butów adidas Yeezy 700 V3, które zatytułowano „Alvah”. Poniżej znajdziecie również szczegóły dotyczące ich premiery.

Trzecia odsłona cholewki Yeezy 70 będzie skąpana w kolorze czarnym i jego odcieniach. Zresztą mogliście się z nią zapoznać poprzez zdjęcia sampli z początku stycznia. Konstrukcja z przędzy jest czarna, przy czym boczne wąskie paski idące wzdłuż cholewki są w ciemnej szarości. Otaczająca buta konstrukcja na bokach wykazuje właściwości fluorescencyjne i świeci w ciemności, z kolei w okolicach palców umieszczono odblaskowe akcenty. Całość zostanie postawiona na podeszwie z poliuretanu obejmującego piankę EVA, czyli brakuje tu wygodnego Boosta.

Trzeba przyznać, że but wygląda dość agresywnie i mocno, co nadaje mu wyjątkowości na tle innych modeli spod znaku Yeezy.

A gdzie kupić Yeezy widoczne na poniższych zdjęciach? Szykujcie się na premierę przypadającą na 11 kwietnia, a zgarniecie je ze sklepu adidas w cenie 849 zł.

adidas Yeezy 700 V3 „Alvah”
Alvah / Alvah – Alvah
H67799
11 Kwiecień 2020
$200

adidas Yeezy 700 V3 Alvah 1 adidas Yeezy 700 V3 Alvah 2 adidas Yeezy 700 V3 Alvah 3 adidas Yeezy 700 V3 Alvah 4

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: