- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

adidas Yeezy 700 V3 „Azael” – oto oficjalne zdjęcia

Po serii przecieków, pierwszych zdjeć i zapowiedzi w końcu mamy przyjemność zapoznać Was z nowym modelem z rodziny 700-tek. Przed Wami adidas Yeezy 700 V3 w kolorystyce nazwanej „Azael”. Poniżej znajdziecie nie tylko oficjalne zdjęcia, ale również szczegóły dotyczące ich premiery sklepowej.

Wersja numer 3 wprowadza nam zdecydowanie mocniejsze zmiany niż to było w przypadku przejścia z V1 na V2. Projekt, który wyszedł spod kresek designerów niemieckiej marki i zespołu stworzonego wokół Kanyego Westa serwuje cholewkę odnowioną o świeże materiały i cały design, pozostawiając jedynie ogólną sylwetkę jako przypomnienie poprzednich wydań.

Zamiast połączenia wielu warstw wykonanych z zamszu, siateczki i skóry otrzymujemy konstrukcję bazującą na siateczce zamkniętej w klatce z tworzywa. Zmieniono również system wiązania wraz językiem, które schowane są za bocznymi panelami. Całość została postawiona na odświeżonej podeszwie, który o dziwo nie będzie skrywała pianki Boost co jest niemałym zaskoczeniem. Podobno zamontowano w modelu nowy system / piankę odpowiedzialną za amortyzację i wygodę użytkowania.

Pierwsza kolorystyka w tym modelu została nazwana Azael i bazuje na zestawieniu jasnych barw i odcieni obejmujących biel, jasną szarość, krem i jasny beż. Od góry cholewkę domyka czerń na wiązaniu, kołnierzu oraz języku, z kolei od spodu widzimy jasny odcień koloru niebieskiego.

Według zapowiedzi premiera w oficjalnym sklepie adidasa przewidziana jest na 23 grudnia, a cena ma być ustawiona na poziomie 849 zł, czyli najniższa z całej rodziny Yeezy 700.

adidas Yeezy 700 V3
Azael / Azael – Azael
FW4980
23 Grudzień 2019
849 zł

Buty będą bardzo limitowane i w Polsce w sklepie stacjonarnym dostaniecie je jedynie w warszawskim sklepie Chmielna 20 Lab.

adidas Yeezy 700 V3 Azael FW4980 1 adidas Yeezy 700 V3 Azael FW4980 2 adidas Yeezy 700 V3 Azael FW4980 3

- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: