- Reklama -NIkeNIke

adidas Yeezy QNTM „Quantum” powracają z szerszą dystrybucją!

Po wielu miesiącach oczekiwań (pierwsze sample widziano już w 2018 roku) na sklepowe półki wjadą adidas Yeezy Quantum. Oto ich oficjalne fotografie.

Na wstępie wyjaśnimy, że pojawią się dwie wersje tego modelu – YZY BSKTBL „QUANTUM” ma być wersją typowo koszykarską, natomiast opcja YZY QNTM „QUANTUM” wydaniem lifestyle’owym (na zdjęciach).

Wracając już do konkretów to but można podzielić na dwa sektory, tył cholewki wraz z językiem i sznurowaniem zostały zdominowane przez kolor czarny, natomiast boczne sektory to już zdecydowanie więcej detali. Po bokach buta zastosowano siateczkę z odblaskowymi elementami, którą przykryto biało szarymi „smugami” wykonanymi z przędzy Primeknit, a startują one od jasnobeżowego zamszowego toeboxa i rozchodzą się ku tyłowi buta. Całość będzie spoczywała na półprzezroczystej podeszwie skrywającej wygodną piankę Boost.

Konkretów co do premiery butów adidas Yeezy QNTM „Quantum” w oficjalnym sklepie adidas jeszcze nie znamy, ale mówi się o NBA All Star Weekend (14-16 lutego), a ich cena ma być ustawiona na poziomie $250 dolarów.

EDIT:

Po pół roku od limitowanej premiery w lutym, Kanye West i adidas szykuj się do zdecydowanie szerszej dystrybucji. Opisywane buty pojawią się w oficjalnym sklepie adidas już 5 września, a ich cena sięgnie poziomu 1099 zł.

adidas Yeezy Basketball Quantum 1 adidas Yeezy Basketball Quantum 2 adidas Yeezy Basketball Quantum 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: