Z racji, że w ten weekend (22.08.2015) wypada premiera długo oczekiwanego modelu adidas Yeezy Boost 350 w czarnym wariancie, postanowiliśmy zaprezentować Wam dokładne i o wiele lepsze zdjęcia tych butów.

Oczywiście ich wygląd nie zmienił się od ostatniego naszego wpisu na ten temat, ale w tym przypadku zdecydowanie mamy do czynienia z lepszą scenerią. Dla przypomnienia, występuje tutaj w zasadzie tylko jedna barwa a dokładnie wyżej wspomniana czerń. Cholewka została oparta na technologii Primeknit. Co za tym idzie? Są one bardzo lekkie i idealnie dopasowują się do stopy, tworząc efekt drugiej skóry. Oprócz tego postawiono również na Boost – dzięki temu każdy postawiony krok będzie jeszcze bardziej komfortowy niż dotychczas.

Dłużej Was nie zatrzymujmy. Po prostu 22 sierpnia sprawdźcie oficjalne strony internetowe takich sklepów jak Solebox, adidas, Concepts, Capsule Toronto, Extra Butter czy Kith NYC.

PS nie zapomnijcie odpalić załączonego materiału promocyjnego w postaci video!

a-closer-look-at-the-adidas-originals-yeezy-350-boost-pirate-black-2 a-closer-look-at-the-adidas-originals-yeezy-350-boost-pirate-black-4 a-closer-look-at-the-adidas-originals-yeezy-350-boost-pirate-black-5 a-closer-look-at-the-adidas-originals-yeezy-350-boost-pirate-black-6 a-closer-look-at-the-adidas-originals-yeezy-350-boost-pirate-black-7 Adidas_Yeezy_Boost_350_Solebox-10-von-15-680x453

Reklama
air jordan