Koniec roku będzie należał do marki adidas Originals i najbardziej pożądanego modelu butów Yeezy Boost 350, za którymi stoi rzecz jasna Kanye West. A wszystko to za sprawą kolejnej premiery, tym razem kolorystyki Tan, z którą możecie się zapoznać poniżej.

Tak jak przy poprzednich projektach tak i tu mamy bardzo proste rozwiązanie, a zarazem interesujące. W jednym beżowym odcieniu będziemy mieli podeszwę, sznurówki oraz pasek na tyle cholewki, natomiast tkana cholewka wykorzysta dwa odcienie, jaśniejszy i ciemniejszy beż. Przez środek buta idzie łączenie i przeszycie wieńcząc tym samym projekt.

Premiera przewidziana jest na 29 grudnia, ale tym razem pierwszy raz w historii buty adidas Yeezy Boost 350 będą dostępne w Polsce, to informacja oficjalna z twittera polskiego oddziału adidas Originals. Jest też osobna zakładka w ich sklepie online, gdzie możecie zapisać się do newslettera by być na bieżąco, a już teraz możecie ustawiać się i koczować pod sklepem Chmielna20, w którym będzie prowadzona sprzedaż.

adidas Yeezy 350 Boost „Oxford Tan”
Light Stone/Oxford Tan-Light Stone
AQ2661
29 Grudzień 2015

adidas Yeezy Boost 350-Tan-1 adidas Yeezy Boost 350-Tan-2 adidas Yeezy Boost 350-Tan-3 adidas Yeezy Boost 350-Tan-4 adidas Yeezy Boost 350-Tan-5 adidas Yeezy Boost 350-Tan-6

Reklama
air jordan