- Reklama -Jordan 1Jordan 1

Powracają kultowe adidas Yeezy Boost 350 V2 „Beluga”, ale w wersji Reflective

adidas Yeezy Boost 350 V2 „Beluga” to jedna z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych sylwetek sygnowanych przez Kanyego Westa. Teraz możecie zacierać ręce, ponieważ już niedługo zobaczycie ją ponownie na sklepowych półkach, tyle że w nowym wcieleniu.

Bohater tego wpisu oryginalnie pojawił się w sprzedaży już w 2016 roku, a tegoroczne wydanie będzie bardzo mocno do niego zbliżone. Podobne odcienie szarości zdominują całą cholewkę, którą wykonano z przędzy Primeknit. Na boku nie braknie rzecz jasna pomarańczowej i rzucającej się w oczy smugi, na której umieszczono napis SPLY-350. Szare sznurówki, kołnierz oraz podeszwa, która bazuje na wygodnej piance Boost, to już tylko wisienka na torcie.

Zatem co w nich będzie takiego innego? Ano to, że wraz z szarymi odcieniami przędzy Primeknit wykorzystani również tą, która ma właściwości odblaskowe. Stąd właśnie nazwa Reflective.

A teraz najważniejsze pytanie – kiedy i gdzie kupić adidas Yeezy Boost 350 V2 „Beluga Reflective”? Szykujcie fundusze na 18 grudnia, a buty kupicie poprzez aplikację adidas CONFIRMED.

adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga Reflective 1 adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga Reflective 2 adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga Reflective 3 adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga Reflective 4 adidas Yeezy Boost 350 V2 Beluga Reflective 5

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

- Reklama -Jordan x PSGJordan x PSG

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: