- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Szykujcie się na restock adidas Yeezy Boost 350 V2 „Bred”

Szykujcie się na restock adidas Yeezy Boost 350 V2 „Bred”

W ostatnich sezonach adidas już zdążył nas przyzwyczaić do restocków Yeezy, co przełożyło się na obniżkę ceny na rynku wtórnym. Teraz dla przykładu możemy się szykować na restock adidas Yeezy Boost 350 V2 „Bred”.

Nie oszukujmy się, 350tki wychodziły już w dziesiątkach wersji, które często były do siebie bardzo podobne. Jednak wariant „Bred” wyróżnia się z tłumu i dzięki temu po dziś dzień jest jedną z najbardziej lubianych i pożądanych kolorystyk. Co się dziwić skoro mamy tu klasyczne połączenie czerni z czerwienią.

Cholewka z przędzy Primeknit w całości jest czarna, podobnie zresztą na sznurówki, kołnierz czy pętelka na tyle buta. Czarna jest również podeszwa, ale już w półprzezroczystej formie. W jej wnętrzu znajdziemy oczywiście wygodną piankę adidas Boost. Tym co ożywia projekt jest czerwień wykorzystana jako przeszycie na tyle czy napis SPLY-350 umieszczony na boku cholewki. Zresztą zerknijcie na oficjalne zdjęcia dołączone poniżej.

Premiera w sklepie adidas odbędzie się już za chwilę, bo swoje fundusze będziemy mogli wydać 5 grudnia. Tegoroczne adidas Yeezy Boost 350 V2 „Bred” będą wycenione na 899 zł. Z kolei wersje dziecięce na kwotę 679 zł i niemowlęce na 549 zł.

adidas Yeezy Boost 350 V2 Bred Restock 2 adidas Yeezy Boost 350 V2 Bred Restock 1 adidas Yeezy Boost 350 V2 Bred Restock 3 adidas Yeezy Boost 350 V2 Bred Restock 4

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: