- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Yeezy Boost 350 V2 „Citrin Reflective” – oficjalne zdjęcia i szczegóły...

adidas Yeezy Boost 350 V2 „Citrin Reflective” – oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery

Wrześniowa ofensywa z nowymi kolorystykami Yeezy będzie dość mocna, o czym już Wam wspominaliśmy. Pośród nowości pojawią się między innymi adidas Yeezy Boost 350 V2 w wersji Citrin, a także ta sama kolorystyka w opcji Reflective, która jest bohaterem tego wpisu.

Cały zamysł i wykonanie jest bardzo zbliżone do tego, które widzieliście u wspomnianej wyżej kolorystyki. Mamy zatem lekką przędzę Primeknit zabarwioną na bardzo jasny odcień beżu, który wpada delikatnie w różowo żółty odcień. Tyle, że w tym przypadku przepleciono ją z nicią o mocnych właściwościach odblaskowych i to jest właśnie różnica pomiędzy tymi dwoma wariantami. Pozostałe elementy jak boczna smuga będąca przezierną siateczką odsłania żółtawe wnętrze oraz żółtawa podeszwa z brązowym gumowym spodem są już niemalże identyczne. Zresztą zerknijcie na oficjalne fotografie dołączone pod tekstem.

Buty Yeezy 350 V2, które są bohaterem tego wpisu pojawią się w już 24 września bieżącego roku u wybranych detalistów. Jeśli nie uda się Wam ich zgarnąć to będą później do kupienia na StockX.

adidas Yeezy Boost 350 V2 „Reflective”
Citrin / Citrin – Citrin
FW5318
24 Wrzesień 2019
$220

Jak tylko dowiemy się kiedy będą osiągalne w pozostałych polskich sklepach to o razu damy Wam znać.

adidas Yeezy Boost 350 V2 Citrin Reflective FW5318 1 adidas Yeezy Boost 350 V2 Citrin Reflective FW5318 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: