- Reklama -NikeNike

Przed Wami całkiem nowe adidas Yeezy Boost 350 V2 CMPCT „Slate Red”

Świeża i nowa sylwetka adidas Yeezy Boost 350 V2 CMPCT powraca do nas w kolejnej kolorystyce. Na ekranach swoich urządzeń widzicie właśnie wariant określany nazwą „Slate Red”.

Wprawdzie sama nazwa może wydawać się Wam znajoma, ale już wygląda to całkiem nowa sprawa. Podeszwa jest zbliżona do tej z normalnego wydania V2 i oczywiście skrywa w sobie wygodną piankę Boost.

Co do cholewki to widzimy nową konstrukcję z przędzy Primeknit. Jej sylwetka wydaje się być niższa, smuklejsza i bardziej przylegająca do stopy. Jej dolna część jest prążkowana, natomiast w okolicach wiązania i ogólnie w górnych partiach buta została zabarwiona na czerwień i kolor bordowy, które nadaje głębi. Kropką nad i wydaje się być szeroki ściągacz w kolorze czerwonym.

Temu wszystkiemu możecie się przyjrzeć poprzez poniższe zdjęcia.

Przejedźmy do konkretów, czyli do premiery. Opisywane adidas Yeezy Boost 350 V2 CMPCT „Slate Red” zostaną wydane już 17 lutego. Będziecie je mogli powinąć w wybranych sklepach i poprzez adidas CONFIRMED.

adidas Yeezy Boost 350 V2 CMPCT Slate Red 1 adidas Yeezy Boost 350 V2 CMPCT Slate Red 2 adidas Yeezy Boost 350 V2 CMPCT Slate Red 3 adidas Yeezy Boost 350 V2 CMPCT Slate Red 4

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: