I już wszystko jasne. Jesteśmy już kilka chwil przed premierą najbardziej limitowanej wersji butów adidas Yeezy Boost 350 V2 w historii. W najbliższy weekend odbędzie się sprzedaż wariantu Semi Frozen Yellow, które widzicie na poniższych fotografiach.

Kanye West i jego ekipa designerów stawia tu na kolor, który będzie najbardziej rozchwytywaną barwą 2018 roku. Przytłumiona żółć zostaje tu dopełniona szarością i całość przyjmuje wzór przypominający pasy u zebry. Kolor żółty pojawia się również na bocznej smudze oraz na sznurówkach. Dopełnia to czerwień na bocznym napisie SPLY-350, kolor ten pojawia się także na nitce na zapiętce. W kolorze żółtym jest również podeszwa skrywająca system amortyzacji Boost, a jej spód jest w brązowej gumie. Kropką nad i jest żółta wkładka z czarnym napisem.

Premiera w oficjalnym sklepie pod tym linkiem ma się odbyć już 18 listopada, a prawdopodobnie apka adidas Comfirmed ma się otworzyć już 16 listopada.

adidas Yeezy Boost 350 V2 „Semi Frozen Yellow”
Semi Frozen Yellow/Raw Steel/Red
B37572
18 Listopad 2017

adidas Yeezy Boost 350 V2 Semi Frozen Yellow-1 adidas Yeezy Boost 350 V2 Semi Frozen Yellow-2 adidas Yeezy Boost 350 V2 Semi Frozen Yellow-3 adidas Yeezy Boost 350 V2 Semi Frozen Yellow-4

Reklama
air jordan