- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas YEEZY Boost 350 V2 „Stealth Grey” - kolejne zdjęcia

adidas YEEZY Boost 350 V2 „Stealth Grey” – kolejne zdjęcia

Jesteśmy świeżo po premierze kolekcji YEEZY Season 04 (kto ma wykupionego Tidala może sobie zapętlić cały pokaz ile wlezie!), natomiast my chcielibyśmy pokazać Wam kolejne fotografie modelu adidas YEEZY Boost 350 V2. Aczkolwiek warto odnotować fakt, że w sieci funkcjonuje też nazwa Boost 550.

Już w lipcu prezentowaliśmy pierwsze zdjęcia tej kolorystyki, ale teraz mamy dla Was o wiele lepszą paczkę fot. Obecnie ta świeża kolorystyka śmiga jako Stealth Grey, ale tak naprawdę na tym etapie jeszcze ciężko stwierdzić czy będzie to na pewno oficjalna nazwa. Jedno jest pewne, w tym przypadku cholewkę wyposażono w odcień szarości. Zresztą kolor ten zdecydowanie dominuje, pokrywając wiekszą część powierzchni. Na tym tle świetnie wyróżnia się pomarańczowy element w postaci paska. Całość osadzona jest oczywiście na podeszwie z technologią Boost.

adidas-yeezy-boost-350-v2-stealth-grey-11 adidas-yeezy-boost-350-v2-stealth-grey-33 adidas-yeezy-boost-350-v2-stealth-grey-44 adidas-yeezy-boost-350-v2-stealth-grey-55

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: