- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Yeezy Boost 350 V2 "Triple White" - jak, kiedy i gdzie...

adidas Yeezy Boost 350 V2 „Triple White” – jak, kiedy i gdzie kupić

Już niedługo odbędzie się premiera sklepowa butów adidas Yeezy Boost 350 V2 „Triple White”. W tym wpisie poznasz szczegóły ich premiery, a także dowiesz się kiedy i gdzie je kupisz. Sprawdź również załączone ponizej oficjalne fotografie.

Widoczne poniżej buty powrócą na sklepowe półki w wersji, w której główną rolę odgrywa kolor biały. Przędza Primeknit, z której skonstruowana jest cholewka została zabarwiona na kolor biały. W tym samym kolorze jest również boczna smuga, która zazwyczaj była w kontrastowej barwie. Do tego wszelkie akcenty jak sznurówki czy pętelka na tyle wprowadzona w wersji V2 również są w tym kolorze. Wszystko to spoczywa na jaśniutkiej podeszwie z pianki Boost, a kropką nad i jest delikatny kremowy spód podeszwy. Jedynym odstępstwem będzie branding i napisy na białych wkładkach, które zabarwiono na czarno.

Jest to wariant, który pojawił się już na rynku na wiosnę 2017 roku, a teraz powraca raz jeszcze i to w ogromnych ilościach, więc każdy chętny powinien powinąć parę dla siebie bez problemu.

Zatem jak, kiedy i gdzie kupić adidas Yeezy Boost 350 V2 „Triple White”? Przede wszystkim szykujcie swój hajs na 21 września bieżącego roku. Oficjalna premiera odbędzie się w polskim sklepie adidas pod tym linkiem oraz na amerykańskim yeezysupply.

Oba sklepy dają możliwość wcześniejszego zakupu w dniu 20 września, taką informacje dostały osoby, które zapisały się do mailingu na wyżej wspomnianych linkach.

Ilość w  dropie będzie przeogromna, według zapowiedzi będzie największa dostawa w historii całej linii.

adidas yeezy boost 350 v2 triple white-1 adidas yeezy boost 350 v2 triple white-2 adidas yeezy boost 350 v2 triple white-3 adidas yeezy boost 350 v2 triple white-4

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: