- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers adidas Yeezy Boost 350 V3 “Alien” będą miały nową nazwę -...

adidas Yeezy Boost 350 V3 “Alien” będą miały nową nazwę – Yeezy Boost 380!

Kanye West i jego zespół designerów z firmy adidas zdecydowali się, że buty, które wstępnie nazywaliśmy Yeezy Boost 350 V3 „Alien” będą się nazywały adidas Yeezy Boost 380 i będą pierwszą kolorystyką w tym całkiem nowym modelu ze stajni Trzech Pasków.

Mówiąc szczerze wcale nas nie dziwi taka zmiana, ponieważ nowy wariant znacząco różnił się od poprzednich wydań V2 czy V1, więc to naturalna kolej rzeczy, że model dostał nową nazwę. Wprawdzie nadal mamy „trójkę” z przodu, więc możemy się spodziewać podobnej stylistyki, ale końcówka 80 oznacza całkiem nowe rozwiązania. Po pierwsze całość będzie bardziej smukła i przylegająca do stopy, a sam cholewka z przędzy Primeknit wydaje się być cieńsza. Z kolei na bokach widnieją duże otwory wentylacyjne, a na górze mamy elastyczny i przylegający do kostki kołnierz. Wszystko to zostanie postawione na całkiem nowej podeszwie, przez którą przebija się biała pianka Boost.

Premiery Yeezy Boost 380 „Alien” w oficjalnym sklepie adidas przewidziana jest według zapowiedzi na 16 listopada, a ich cena będzie ustawiona na poziomie $230 dolarów.

 

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: