- Reklama -NikeNike

adidas Yeezy Boost 700 wyjdą w krzykliwej wersji „Hi-Res Red”

Już za kilka dni na sklepowe półki wjedzie jedna z najbardziej krzykliwych wersji modelu adidas Yeezy Boost 700. Zanim dojdzie do dropu to poznajcie bliżej wariant określany mianem „Hi-Res Red”.

Kanye West przez ostatnie lata znany był z tego, że skłaniał się w stronę stonowanej palety barw obejmującej beże i brązy. Zatem żywe kolory, które zobaczycie poniżej są powiewem świeżości w jego linii Yeezy.

Konstrukcja butów ze skóry, zamszu i siatki, w dużej mierze bazuje na kontraście mocnej czerwieni w górnych partiach cholewki z czernią w dolnych. Do tego dochodzą odcienie szarości na przodzie. Całość została postawiona na podeszwie w przytłumionym odcieniu koloru bordowego, który został przełamany… pomarańczem i turkusem. Trzeba przyznać, że całość tworzy specyficzne zestawienie. Zresztą sam zerknij na dołączone zdjęcia.

Interesuje Cię to wydanie? No to szykuj fundusze (dokładnie 1149 PLN) na 17 czerwca. Premiera opisywanych adidas Yeezy Boost 700 „Hi-Res Red” odbędzie się pod tym linkiem.

adidas yeezy boost 700 hi-res red HQ6979 1 adidas yeezy boost 700 hi-res red HQ6979 2 adidas yeezy boost 700 hi-res red HQ6979 3 adidas yeezy boost 700 hi-res red HQ6979 4 adidas yeezy boost 700 hi-res red HQ6979 5

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: