- Reklama -Nike Black FridayNike Black Friday
Strona głównaStylSneakersadidas Yeezy Boost 700 MNVN „Blue Tint” - mamy oficjalne zdjęcia i...

adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Blue Tint” – mamy oficjalne zdjęcia i znamy szczegóły premiery

Projektanci spod znaku Trzech Pasków nie dają nam odpocząć. Już za chwilę do sklepów zawitają te adidas Yeezy Boost 700 MNVN w świeżej kolorystyce „Blue Tint”.

Na dołączonych fotografiach możecie zauważyć jedną z wariacji na temat modelu Yeezy 700. Jej cechą charakterystyczną jest fakt, że cholewka wykonana jest z nylonu, który zastępuje zamsz i skórę wykorzystywaną w innych 700-tkach. Dzięki temu zabiegowi projekt wygląda na bardziej futurystycznie i smukle niż koledzy z tym samym oznaczeniem numerycznym.

W najnowszej wersji nylon przyjmuje kolor jasnobłękitny. Oczywiście na bokach cholewki nie brakło zdobienia z numerem modelu, który został wykonany z odblaskowego materiały 3M. Całość dopieszczono czarnymi wstawkami i postawiono na podeszwie z ciut jaśniejszym odcieniem czerni. Za wygodę i komfort użytkowania odpowiadać będzie pianka Boost wmontowana w podeszwę.

Według zapowiedzi opisywane buty Yeezy kupicie w oficjalnym sklepie adidas już 5 lipca bieżącego roku.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN
Blue Tint / Black
GZ0711
5 Lipiec 2021

adidas Yeezy Boost 700 MNVN Blue Tint GZ0711 1 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Blue Tint GZ0711 2 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Blue Tint GZ0711 3 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Blue Tint GZ0711 4

- Reklama -Nike Black Friday
- Reklama -Nike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: