Szykuj się na premierę adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Bright Cyan”

adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bright Cyan GZ3079 kopia

Już kilkukrotnie wspominaliśmy, że okres przedwakacyjny będzie dla fanów Yeezy dość okrutny, a raczej dla ich portfeli. Nie ma praktycznie tygodnia, w którym nie odbyłaby się jakaś znacząca premiera. To jeszcze nie koniec, ponieważ już za chwilę będziecie mogli zakupić adidas Yeezy Boost 700 MNVN w kolorystyce zatytułowanej „Bright Cyan”.

MNVN to jedna z kilku 700-tek z oferty Yeezy. Jej cechą charakterystyczną jest nylonowa konstrukcja cholewki ozdobiona numerem modelu umieszczoną w bocznych sektorach buta. Całość postawiona na masywnie wyglądającej podeszwie, ale niech ona Was nie zwiedzie, ponieważ w środku umieszczono wygodną piankę Boost.

W naszym przykładzie designerzy postawili na kolor cyjanowy, czyli odcień niebieskiego, blady i spłowiały. Na przodzie i pięcie widzimy czarne wstawki z odblaskowymi akcentami. Kolor czarny pojawia się jeszcze na języku i przy wiązaniu, a jego wyblakły odcień zabarwił podeszwę. Zresztą sami sprawdźcie oficjalne zdjęcia, które wrzucamy poniżej.

Buty adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Bright Cyan” kupicie poprzez adidas CONFIRMED już 7 czerwca bieżącego roku. Musicie liczyć się z wydatkiem 899 złotych.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bright Cyan GZ3079 1 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bright Cyan GZ3079 2 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bright Cyan GZ3079 3 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Bright Cyan GZ3079 4