- Reklama -nike air vapormax plusnike air vapormax plus

adidas Yeezy Boost 700 MNVN już niedługo wyjdą w wersji „Metallic”

Na nadchodzący sezon wiosenny Kanye West i jego zespół projektantów szykują dla nas aż cztery różne kolorystyki modelu adidas Yeezy Boost 700 MNVN. Pierwszą z nich będzie bohater tego wpisu, czyli wariant określany mianem „Metallic”.

Świeża propozycja nowoczesnych 700-tek bazuje w dużej mierze na kolorze szarym, który pokrywa niemalże całą nylonową konstrukcję cholewki. Uzupełnieniem wydaje się tu być ogromny napis 700 na boku oraz czarne wstawki na pięcie, toeboxie oraz przy oczkach na sznurówki. Wszystko to osadzono spokojnie na grafitowej podeszwie, która rzecz jasna skrywa w sobie wygodną piankę Boost. Zwieńczeniem myśli projektantów są delikatne odblaskowe akcenty z materiału 3M oraz czarny język i wyściółka.

Nowego wydania adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Metallic” spodziewajcie się w adidas CONFIRMED już 20 grudnia. Do tego czasu spokojnie zapoznajcie się z oficjalnymi zdjęciami, które wrzucamy poniżej.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN Metallic GW9524 1 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Metallic GW9524 2 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Metallic GW9524 3 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Metallic GW9524 4

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: