- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersZapoznaj się z nowymi adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Phosphor”

Zapoznaj się z nowymi adidas Yeezy Boost 700 MNVN „Phosphor”

Po dwóch miesiącach powracamy do całkiem nowej sylwetki adidas Yeezy Boost 700 MNVN, która już niedługo pojawi się w sprzedaży w świeżej wersji zatytułowanej „Phosphor”.

Wariant oznaczony literami MNVN ma bardziej odważny wygląd niż większość innych sylwetek YEEZY i niektórym przywołuje na myśl obuwie turystyczne z jego masywną, techniczną konstrukcją.

Ten stosunkowy młody model i kontynuacja projektu oznaczonego cyfrą 700 będzie tym razem zabarwiona przy pomocy jaskrawo cytrynowego koloru. Dla kontrastu wprowadzono kolor czarny, który będzie okupował nie tylko podeszwę, ale również język wraz z wiązaniem i ostatnimi oczkami na sznurówki. Czarne będą również nosek i pięta, gdzie dodatkowo zamontowano odblaskowe akcenty. Kropką nad i zarazem najbardziej charakterystycznym elementem wydaje się być srebrny napis 700 na bokach cholewki, który również ma być odblaskowy. We wspomnianej wcześniej podeszwie znajdziemy wygodną piankę Boost.

Jaka będzie cena i gdzie kupić Yeezy widoczne na poniższych fotografiach? Szykujcie się na premierę 24 kwietnia bieżącego roku, a cena według oficjalnego sklepu adidasa ma wynosić 899 złotych.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN “Phosphor”
Phosphor / Phosphor – Phosphor
FY3727
24 Kwiecień 2020
899 zł

Buty pojawią się również w rozmiarówce dziecięcej w cenie 679 zł i niemowlęcej, która będzie kosztowała 599 złotych.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN Phosphor 1 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Phosphor 2 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Phosphor 3 adidas Yeezy Boost 700 MNVN Phosphor 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: