- Reklama -NikeNike

adidas Yeezy Boost 700 V2 „Inertia” – oto oficjalne zdjęcia i data premiery

Kilka postów temu prezentowaliśmy listę wrześniowych premier Yeezy. Pośród wspomnianych modeli były również adidas Yeezy Boost 700 V2 „Inertia”, czyli bohater tego wpisu.

Ten wariant kolorystyczny możecie kojarzyć z tegorocznych Yeezy 700, które pojawiły się na początku marca. Układ kolorów i odcienie są niemalże identyczne z kilkoma różnicami ze względu na kwestie budowy cholewki i zastosowanych materiałów.

Mamy zatem szarą podeszwę z pomarańczowymi akcentami, którą od dołu zdobi kremowy gumowy spód. Co do górnych partii buta to widzimy tam błękitny nosek wykonany z zamszu oraz skórzane elementy idące tuż nad podeszwą oraz na pięcie, które są w tym samym kolorze. Pozostała część cholewki wykonana z lekkiej siateczki jest zabarwiona na jasny odcień koloru szarego. W kolorze błękitnym są również skórzane okolice oczek na sznurówki oraz termozgrzewalne pasy w bocznych sektorach buta. Najbardziej żywy odcień błękitu widać na siateczce na języku, któremu towarzyszą szare sznurówki.

Premiera widocznych tu Yeezy 700 w oficjalnym sklepie adidas ustawiona jest na 7 września bieżącego roku, więc macie zaledwie kilka dni by uzbierać potrzebną kwotę. A jaka będzie cena? Szykujcie się na kwotę 1299 złotych.

adidas Yeezy Boost 700 V2
Inertia / Inertia – Inertia
FW2549
7 Wrzesień 2019
1299 zł

Wychodzi na to, że ich ilość będzie bardzo ograniczona, bo oprócz oficjalnego sklepu adidasa w Polsce kupicie je jedynie w warszawskim sklepie Chmielna 20 Lab.

adidas Yeezy Boost 700 V2 Inertia FW2549 1 adidas Yeezy Boost 700 V2 Inertia FW2549 2

yeezy boost 700 v2 inertia adidas Yeezy Boost 700 V2 Inertia FW2549 3

LINK DO SKLEPU

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: