- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakers„Clay Brown” to nachodząca świeża kolorystyka adidas Yeezy Boost 700 V3

„Clay Brown” to nachodząca świeża kolorystyka adidas Yeezy Boost 700 V3

Ostatni raz o butach adidas Yeezy Boost 700 V3 pisaliśmy przy okazji premiery kolorystyki „Safflower”. Dziś powracamy do modelu za sprawą nadchodzącej wersji zatytułowanej „Clay Brown”, która jest bohaterem tego wpisu.

Nie doświadczymy tu wodotrysków, a raczej odcieni skierowanych do fanów bardziej stonowanych kolorystyk. To dość ponure wydanie bazuje w dużej mierze na przędzy zabarwionej na czarno. Dla przełamania i ożywienia designerzy dołożyli do tego beżowe pasy idące wzdłuż cholewki na jej bokach. Konstrukcja boczna oraz podeszwa o dość masywnym wyglądzie zabarwione są na kolor grafitowy. Ciemnobeżowy spód podeszwy, w której znajdziemy wygodną piankę Boost, a także czarny kołnierz wraz z związaniem wieńczą cały projekt. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Na koniec mamy dla Was najważniejsze, czyli szczegóły dotyczące premiery. Po adidas Yeezy Boost 700 V3 „Clay Brown” możecie się zgłosić do sklepu adidas już 21 grudnia bieżącego roku.

adidas-yeezy-boost-700-v3-clay-brown-gy0189-1 adidas-yeezy-boost-700-v3-clay-brown-gy0189-2 adidas-yeezy-boost-700-v3-clay-brown-gy0189-3 adidas-yeezy-boost-700-v3-clay-brown-gy0189-4

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: