Strona główna Styl Sneakers adidas YEEZY „Calabasas” Powerphase - Cwhite / Cwhite

adidas YEEZY „Calabasas” Powerphase – Cwhite / Cwhite

Wielkimi krokami zbliża się premiera modelu adidas YEEZY „Calabasas” Powerphase, o którym mieliśmy okazję wspomnieć na łamach naszego magazyn dwukrotnie. Co tu dużo mówić, sam but jest dość kontrowersyjny, bowiem bardzo przypomina model Reebok Workout z lat ’80, który już od kilku dobrych lat pojawia się na sklepowych półkach a umówmy się, tłumy ludzi się o niego nie zabijają.

Natomiast pewnie z adidas YEEZY „Calabasas” Powerphase będzie zupełnie inaczej i już widzimy te kolejki przed sklepami. Co do samego wyglądu tych butów to sprawa jest również prosta. Kolorystyka Cwhite/Cwhite to po prostu białe wydanie, bowiem kolor ten pokrywa wszystkie elementy związanie z konstrukcją. Mowa o bocznych panelach, brandingu, sznurówkach czy językach i podeszwie.

Co do samej dostępności tych kicksów to już 4 czerwca pojawią się one w wybranych sklepach na całym świecie a poniższe zdjęcia pochodzą ze sklepu Sneaker Politics, gdzie jednak widnieje informacja, że sprzedaż odbędzie się tylko stacjonarnie.

adidas YEEZY Calabasas Powerphase Cwhite1 adidas YEEZY Calabasas Powerphase Cwhite2 adidas YEEZY Calabasas Powerphase Cwhite3 adidas YEEZY Calabasas Powerphase Cwhite4

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: