- REKLAMA -nike x undefeatednike x undefeated

Pojawia się ponowna okazja by kupić adidas Yeezy Desert Boot w wersjach „Oil” oraz „Rock”

Podobnie jak to było w poprzednich latach, tak i teraz we wrześniu Kanye West i ekipa adidasa mają dla nas buty adidas Yeezy Desert Boot w wersjach „Oil” oraz „Rock”.

Jesienna i zimowa aura sprawia, że wymieniamy zwiewne i lekkie buty na coś bardziej odpowiedniego i odpornego. Jedną z takich sylwetek mogą być bezsprzecznie Desert Bootsy. Ich konstrukcja oparta na zamszu przelatanym siateczką, która sięga za kostki i stoi na agresywnie wyglądającej podeszwie idealnie wpasowuje się w militarną i postapokaliptyczną stylistykę.

Już za chwilę zobaczymy na sklepowych wspomniany wyżej model w dwóch wersjach kolorystycznych, które zadebiutowały kilka sezonów temu. Chodzi o warianty, które projektanci zabarwili na kolor szarobeżowy oraz ciemnobrązowy. Zresztą przyjrzyjcie się dołączonym poniżej fotografiom.

Jeśli chodzi o drop do opisywane buty adidas YZY DSRT BT kupicie poprzez aplikację adidas CONFIRMED już 13 września. Ich cena została ustawiona na poziomie 849 złotych.

adidas Yeezy Desert Boot Oil EG6463 1.jpg adidas Yeezy Desert Boot Oil EG6463 2 adidas Yeezy Desert Boot Oil EG6463 3 adidas Yeezy Desert Boot Oil EG6463 4 adidas Yeezy Desert Boot Oil EG6463 5 adidas Yeezy Desert Boot Rock EG6462 1 adidas Yeezy Desert Boot Rock EG6462 2 adidas Yeezy Desert Boot Rock EG6462 3 adidas Yeezy Desert Boot Rock EG6462 4 adidas Yeezy Desert Boot Rock EG6462 5

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

- REKLAMA -Yeezy Boost 700 V2Yeezy Boost 700 V2

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: