- Reklama -NikeNike

Yeezy Foam Runner już niedługo wyjdą w wersji „Onyx”

Jeszcze nie opadł kurz po premierze Yeezy Foam Runner w wersjach Sulfur oraz Stone Sage, a adidas już szykuje drop kolorystyki „Onyx”.

Chodaki, sandały, klapki czy nawet buty, określeń na model YZY FOAM RNR jest sporo. Fakt jest jeden, namaściła je Kim oraz Kanye West, więc ich popularność poszybowała w górę. Zatem nie dziwcie się, jeśli znikną w kilka chwil.

Bohater tego wpisu to bardzo proste i uniwersalne rozwiązanie kolorystyczne. Projektanci niemieckiej marki i zespoły Yeezy postawili jedynie na jeden z odcieni koloru czarnego, który daje nam wiele możliwości.

Co do samej konstrukcji z wytłaczanej pianki to otrzymujemy rozwiązanie, które sprawdzi się przy cieplejszej pogodzie. Wszystko za sprawą wielu otworów o różnej wielkości, które rozmieszczono w różnych sektorach cholewki.

Opisywane Yeezy Foam Runner „Onyx” będą osiągalne poprzez adidas CONFIRMED już 8 czerwca bieżącego roku. Cena został ustawiona na poziomie 379 złotych.

Jeśli jeszcze nie jesteście do nich przekonani to sprawdźcie poniższe zdjęcia.

adidas Yeezy Foam Runner Onyx HP8739 1 adidas Yeezy Foam Runner Onyx HP8739 2 adidas Yeezy Foam Runner Onyx HP8739 3 adidas Yeezy Foam Runner Onyx HP8739 4 adidas Yeezy Foam Runner Onyx HP8739 5

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: