- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Wyciekły zdjęcia adidas Yeezy Boost 700 w rzucającej się w oczy kolorystyce „Hi-Res Red”

Kanye West i zespół jego projektantów wyczerpali już chyba wszystkie możliwości jeśli chodzi o odcienie beżu, brązu i szarości, więc najnowsze adidas Yeezy Boost 700 wyjdą w rzucającej się w oczy kolorystyce „Hi-Res Red”.

Do sieci wyciekły właśnie jej dokładne zdjęcia, dzięki czemu poznamy buty na kilka tygodni / miesięcy przed premierą. To co jest najważniejsze w tym projekcie to wkomponowanie odcieni czerwieni. Żywszy kolor pojawia się w górnych partiach cholewki oraz na pięcie, gdzie zostaje skontrastowany z czarnymi panelami. Natomiast przód cholewki ma być wykonany z szarego i czarnego zamszu, który będzie przykrywał panele z szarej i wyblakło czerwonej siateczki. Ten ostatni odcień pojawia się jeszcze na sznurówkach i podeszwie , gdzie dopełniają go żółte i turkusowe akcenty. Iście wybuchowa mieszanka.

Oczywiście na tym etapie wszystkie detale premiery nowych adidas Yeezy Boost 700 „Hi-Res Red” są owiane tajemnicą. Jak tylko dowiemy się kiedy wylądują w adidas CONFIRMED to od razu damy Wam znać.

adidas yeezy boost 700 hi res red zdjecia 1 adidas yeezy boost 700 hi res red zdjecia 2

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: