Wprowadzone kilka sezonów temu buty ZX Flux to był strzał w dziesiątkę marki adidas Originals. Z czasem designerzy niemieckiej marki postanowili trochę odświeżyć projekt czego efektem są wydania ADV. Z jednym z nich chcielibyśmy Was dziś zapoznać.

Przed Wami na ekranach kolorystyka Olive Cargo / Core Black. Mamy zatem obniżoną i odchudzoną cholewkę, którą wykonano z siateczki, w tym przypadku w militarnej zieleni. Towarzyszy temu przezroczysty stabilizator pięty oraz kontrastowe czarne trzy paski po boku. Wszystko to stoi na odświeżonej białej podeszwie, która różni się odrobinę od pierwowzoru. Detale jak język, wiązanie czy uchwyt na zapiętce mamy w kolorze zielonym.

Dobra wiadomość jest taka, że buty widocznej poniżej, czyli adidas ZX Flux ADV dostaniecie w polskim sklepie Chmielna20, jak również w oficjalnym adidas Originals.

adidas ZX Flux ADV-Olive Cargo-Core Black-1 adidas ZX Flux ADV-Olive Cargo-Core Black-2 adidas ZX Flux ADV-Olive Cargo-Core Black-3 adidas ZX Flux ADV-Olive Cargo-Core Black-4

Reklama
air jordan