- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Nowa kolaboracja Adsum x Reebok odbywa się na modelu Club C Revenge

Nowa kolaboracja Adsum x Reebok odbywa się na modelu Club C Revenge

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie owoc współpracy Adsum x Reebok w postaci butów Club C Revenge. Jest to ich drugi wspólny projekt po zeszłorocznej kolaboracji na modelu Reebok Pyro.

Wychodzi na to, że projekt z 2019 roku był udanym przedsięwzięciem, więc założyciel nowojorskiej marki Pete Macnee i przedstawiciele marki Reebok zasiedli przy stole projektowym raz jeszcze.

Ta współpraca udowadnia, że mniej znaczy więcej. Tym razem postawiono na ciemno brązowy czekoladowy kolor, który zdominował całą konstrukcję bazującą na zamszu. Napisy z nazwą marki z Wielkiego Jabłka umieszczono nie tylko na języku, ale również na zapiętkach. Jako ciekawostkę podamy fakt, że na bokach pod wiązaniem zabrakło brandingu Reebok. Wszystko to postawiono na grafitowej podeszwie wieńcząc tym samym cały projekt.

Minimalistyczna kolaboracja Adsum x Reebok Club C Revenge będzie miał swoją premierę w sklepie internetowym nowojorskiej marki w dniu 18 września. Szersza dystrybucja ustawiona jest na 25 września, zapewne będą dostępne w sklepie Reebok.

adsum x reebok club c revenge chocolate 5 adsum x reebok club c revenge chocolate 2 adsum x reebok club c revenge chocolate 1 adsum x reebok club c revenge chocolate 4 adsum x reebok club c revenge chocolate 3 adsum x reebok club c revenge chocolate 6

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: