- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAFEW x 24 Kilates x DJ Rafik x Le Coq Sportif R800...

AFEW x 24 Kilates x DJ Rafik x Le Coq Sportif R800 „Crane Network”

Już za kilka dni w sprzedaży pojawi się limitowana wersja butów (uwaga, najdłuższa nazwa kolaboracji w historii) AFEW x 24 Kilates x DJ Rafik x Le Coq Sportif R800 „Crane Network”, których zdjęcia umieszczamy pod tekstem tego wpisu.

Po legendarnej imprezie w Barcelonie z 2017 roku z DJ Rafikiem i The 24 Kilates Crew przyszła pora na kolejny krok. Z racji tego, że kwestia imprezy była już ogarnięta to teraz pora na motyw sneakersowy. Oprócz spomnianej dwójki w projekcie wzięła udział również ekipa sklepu Afew, przedmiotem ich wytężonych prac były buty Le Coq Sportif R800.

Główną inspiracją czy też motywem przewodnim była Native Instruments MASCHINE MIKRO MK3, czyli proste urządzenie, które bez kontaktu z komputerem i myszką umożliwia nagranie melodii, beatów i w szybki sposób stworzyć loopy i szkice piosenek. Zresztą widać je na zdjęciach.

Tu nie ma miejsca na bylejakość, wszędzie bardzo ważne są detale, drobiazgi i szczegóły, a cała produkcja odbyła się we Francji. Chłopaki postawili na różnego typu zamsz, który na przykład na górze toeboxa jest dodatkowo perforowany. Mamy go zabarwionego w kilku odcieniach szarości, natomiast dopełnieniem jest czerń wykorzystana na bocznych panelach ze skóry. Z kolei na nubukowych piętach pojawiają się logotypy obu wspomnianych wyżej sklepów, widzimy tam kolor łososiowy oraz czerwony. Całość osadzono na białej podeszwie z turkusowymi akcentami. Wszystkie wspomniane kolory to zostały oczywiście zaczerpnięte z Mikro MK3.

Oprócz samych butów zaprojektowano również specjalny plecak PinqPonq oraz t-shirt, które również widzicie na zdjęciach.

Premiera bohatera tego wpisu – AFEW x 24 Kilates x DJ Rafik x Le Coq Sportif R800 „Crane Network” przewidziana jest na 6 lipca w ich sklepie stacjonarnych. To co zostanie pojawi się online.

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

AFEW x 24 Kilates x DJ Rafik x Le Coq Sportif R800 Crane Network 12

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: