Po tym jak pokazaliśmy Wam Afew „Koi” Essentials mamy dla Was bezpośrednio ze źródła zestaw fotografii prezentujących efekt końcowy, to na co wszyscy czekali – buty Asics Gel Lyte III „Koi”.

Buty to najwyższa półka wśród projektów. Wysokiej jakości szorstki zamsz zabarwiono na żywą czerwień i umieszczono wokół toeboxa z perforowanym nubukiem na górze oraz na pięcie. Ten sam materiał znajdziemy na boku, tyle że w kolorze szarym, a pod nim ponownie mamy perforowane panele. Warto zerknąć jeszcze na boczny, dość niespotykany czarny branding. Jakby tego było mało, na tyle mamy dwie naszywki, jedna z napisem Afew, a druga z “家族” (Rodzina). Biały skórzany kołnierz i rozdwojony język oraz żółte oczka na sznurówki to tylko wisienka na torcie. Do tego dochodzą specjalnie przygotowane na tą okazję wkładki oraz podeszwa Koi Camo.

Całość zostanie wydana w drewnianym pudle inspirowanym japońskim pudełkiem Bento. Znajdziemy w nim dwa zestawy sznurówek (wasabi & soy sauce), a także białą torbę, pałeczki w czerwieni oraz specjalną broszurę z historią butów i całego eventu Japan Day.

Premiera opisywanego tu projektu Afew x Asics Gel-Lyte III „Koi” przewidziana jest na 30 maja w sklepie Afew.

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-1

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-2

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-3

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-4

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-5

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-6

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-7

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-8

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-9

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-10

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-11

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-12

Afew x Asics Gel-Lyte III-Koi-15

Reklama
air jordan