- Reklama -NIkeNIke

Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III “Orange Koi”

W końcu mamy dokładne fotografie i wyczerpujące informacje o długowyczekiwanej kolaboracji Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III “Orange Koi”.

Niemiecki butik z Dusseldorfu Afew trzy lata po pierwsze kolaboracji z japońską marką Asics przedstawia sequel. Orange Koi, bo taką nazwę nosi nowy projekt to kontynuacja przyjaźni niemiecko japońskiej, którą od lat widujemy na ulicach tego niemieckiego miasta. W cały projekt zamieszane jest również Beams, z którym chłopaki zapoznali się już jakiś czas temu podczas wizyty w Japonii. To właśnie ten brand nakręcił ich na wersję Orange Koi.

Projektanci każdej ze stron biorącej udział w tym przedsięwzięciu zaprojektowali buty Asics Gel Lyte III z najwyższą dbałością o szczegóły, by mieć pewność ze zapadną w pamięć na lata. Starannie dobrali materiały i dołożyli ozdobne akcenty oraz elementy. Warto tu chociażby wspomnieć o mapie świata na tyle lewego buta i słowie Przyjaźń napisanym japońskimi literami. Oprócz tego, nazwy partnerów są wytłoczone po obu stronach buta, a od spodu podeszwy widzimy wzór kamuflażu w pomarańczu i czerni.

Główną rolę odgrywa tu zamsz wykorzystany na kilku ważnych panelach. Co do kolorów to w tej kwestii widzimy zestawienie tytułowego pomarańczu, odcieni bieli i szarości oraz czerni. W tym pierwszym kolorze mamy wyściółkę, jak również piętę i cały toebox z perforacją od góry. Zamsz (we włochatej wersji) pojawia się również przy wiązaniu, na mudguardzie i zapiętce, tu jest on zabarwiony na bardzo jasny odcień szarości. Boczne panele z perforacją, jak również gładki kołnierz i rozdwojony język to z kolei skóra zabarwiona na biało. Boczny branding, czyli tak zwany Tiger Stripes to kontrastowa czerń, ale zwróćcie uwagę na fakturę, która przypomina rybie łuski. Wisienką na torcie zdają się być specjalnie przygotowane wkładki z grafikami oraz sznurówki z nazwami stron biorących udział w kolaboracji.

Wszystko to zostanie zapakowane w specjalne pudło z masą akcesoriów i dodatków, które wyjdą razem z butami. Mamy tu na myśli drewnianą konstrukcję, bandanę, wlepy oraz książeczkę z historią. To wyjdzie jako limitowana edycja.

Jeśli chcecie się dowiedzieć o historii całego projektu Koi to sprawdźcie poniższe video. Natomiast w kwestii premiery butów Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III “Orange Koi” to szykowana ona jest na 10 listopada w ich sklepie stacjonarnym i jeśli coś zostanie to pozostałe pary pójdą online. Możecie się zapisać na tej podstronie.

Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 4 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 5 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 3 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 2 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 1 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 12 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 10 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 14 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 9 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 11 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 8 Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 6

Afew x BEAMS x Asics Tiger Gel-Lyte III Orange Koi 7

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: