- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAFEW x Diadora N.9002 “Master Formula”

AFEW x Diadora N.9002 “Master Formula”

W tym wpisie zapoznacie się kolejnym specjalnym projektem, który powstał na linii AFEW x Diadora. Tym razem na warsztacie był model Diadora N9002, a efektem końcowym jest całkiem nowy wariant nazwany “Master Formula”.

Poniżej znajdziecie nie tylko jego zdjęcia, ale również krótkie video, historię i otoczkę przedsięwzięcia, a także szczegóły jego premiery.

Po tym, jak Dr Wefa wygrał walkę z ogólnoświatowym uzależnieniem od sneakersów, postanowił przejść na emeryturę i rozpocząć spokojne życie. Ale pokój nie trwał długo. Uzależnienie od kicksów ponownie wybuchło. Szybko pojawiające się objawy i dzikie mutujące środowisko zmusza Dr Wefę do powrotu do pracy by ponownie opracować nową formułę! Doktor przez około dwa lata z dala od jakiegokolwiek sneakersowego środowiska prowadził wytężone badania.

Po wielu nieprzespanych nocach i nieudanych testach w końcu osiągnął długo oczekiwany przełom. „Master Formula” i kluczem do wszystkiego jest społeczność! Stworzenie „Master Formula” samemu wydawało się być dobrym pomysłem, ale nie można zrobić antidotum bez trucizny. Właśnie dlatego Dr Wefa skontaktowała się z działającą na całym świecie społecznością #afewaddicted, by uzyskać pomoc. Razem wymyślili niezbędne składniki wspomnianej formuły. Te składniki to: pasja, miłość, różnorodność i przyjaźń.

AFEW x Diadora N9002 Master Formula
 
AFEW x Diadora N9002 Master Formula
 

AFEW x Diadora N9002 Master Formula 3

AFEW x Diadora N9002 Master Formula
 
AFEW x Diadora N9002 Master Formula
 
diadora afew
 
afew diadora
 
afew diadora n 9002
 

Limitowana edycja butów Diadora N.9002 została wyprodukowana w fabryce we Włoszech z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o szczegóły, by mieć pewność ze zapadną w pamięć.

Cholewkę butów wykonano z kangurzej skóry zabarwionej na czarno oraz z nubuku ze świńskiej skóry, który jest w kolorze fioletowym. Dochodzą do tego perforowana góra toeboxa, białe sznurówki, wyściółka z krowiej skóry, a także napis Master Formula na boku i mini logo Diadora na mudguardzie. Wspomniana formula została zaprezentowana w postaci kolorowych pasów na bocznym brandingu od wewnętrznej strony cholewki oraz na wkładkach i pasie z tyłu buta.

Razem z opisanymi wyżej butami wyjdzie dwuelementowy dres, który ochroni Cię przed wszelkiego rodzaju sneakersowymi wirusami. Ten kombinezon został również zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej wygodny w celu zmniejszenia stresu podczas leżenia na kanapie. Jego barwy są niemalże identyczne do tych, które znajdziemy na wspomnianych butach.

AFEW x Diadora N9002 Master Formula 9 AFEW x Diadora N9002 Master Formula 10 AFEW x Diadora N9002 Master Formula 11 AFEW x Diadora N9002 Master Formula 16 AFEW x Diadora N9002 Master Formula 12 AFEW x Diadora N9002 Master Formula 15 AFEW x Diadora N9002 Master Formula 13 AFEW x Diadora N9002 Master Formula 14

afew-diadora-mvb-tracksuit 1 afew-diadora-mvb-tracksuit 2 afew-diadora-mvb-tracksuit 3 afew-diadora-mvb-tracksuit 4

AFEW x Diadora N9002 Master Formula 17 AFEW x Diadora N9002 Master Formula 19 AFEW x Diadora N9002 Master Formula 18

Premiera butów AFEW x Diadora N.9002 “Master Formula” przewidziana jest 14 września bieżącego roku. Cena została ustawiona na poziomie 219,95 €, ale jakość wykonania, projekt i otoczka tego wydania nadrabiają tak wysoki poziom. Buty wyjdą w specjalnie przygotowanym pudle.

Możecie się zapisać na losowanie w ich sklepie online pod tym linkiem.

Można też wylosować parę dla siebie, ale trzeba wziąć udział zajebistej aktywacji, którą przeprowadza się na instagramie. Jej celem jest zebranie się w społeczność zorientowaną na sneakersy. Szczegóły znajdziecie na ich stronie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: