- Reklama -NIkeNIke

AFEW x Diadora N9000 „Highly Addictive NYC”

Dr Wefa powraca! Dwa lata temu dostarczył nam antidotum na nasze sneakersowe uzależnienie w postaci butów Diadora N7000 „Highly Addictive”. Po tym słuch o nim zaginął i nikt nie wiedział co się z nim dzieje. Dziś powraca i stawia sobie za cel wyleczyć wszystkich sneakerholiców w Nowym Jorku! Zatem kolaboracja Afew x Diadora wchodzi w kolejny etap, który tym razem przynosi nam specjalną wersję butów N9000.

Buty były wyprodukowane we Włoszech w limitowanej ilości tylko 50 par. Cholewki wykonano z wysokiej jakości skóry kangurzej zabarwionej na kolor białawy oraz zamszu w jasno szarym odcieniu, który pojawia się na bocznym brandingu. Z kolei cały przód, łącznie z perforowanym toeboxem mamy w szarym nubuku. Tu nie ma miejsca na bylejakość, wszystkie materiały są z najwyższej półki.

Kolorystyka wzorowana jest na poprzednim wydaniu i betonowej dżungli Nowego Jorku. Jako ciekawostkę podamy fakt, że buty w parze różnią się między sobą kolorami na pięcie, gdzie w jednym przypadku jest ona czerwona, a w drugim zielona (podobnie jak tabletki na nasze sneakersowe uzależnienie). Bezsprzecznie ten projekt należy do tych, o których będzie się mówiło latami.

Niestety, ale opisywane AFEW x Diadora N9000 „Highly Addictive NYC” pojawią się tylko i wyłącznie w sklepie stacjonarnym Sneakersnstuff w Nowym Jorku 7 września, ale spokojnie podobno Dr Wefa pracuje by uleczyć również uzależnionych w pozostałych częściach świata, ale o tym już kiedy indziej…

diadora n9000 x afew
 
Afew x Diadora N9000 Highly Addictive NYC
 

afew x diadora n9000 highly addictive nyc 3 afew x diadora n9000 highly addictive nyc 4 afew x diadora n9000 highly addictive nyc 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: