- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto nowa kolaboracja AFEW x Hummel Marathona "Stay Foolish"

Oto nowa kolaboracja AFEW x Hummel Marathona „Stay Foolish”

Ten wpis przybliży Wam najświeższą kolaborację AFEW X Hummel Marathona, która została zatytułowana “Stay Foolish”. Poniżej dowiesz się o premierze oraz przyjrzysz się załączonym zdjęciom.

Dwaj bracia, Marco oraz Andreas Biergen – założyciele niemieckiego sklepu Afew, postanowili pokazać, że nadal tkwi w nich odrobina dzieciaka, nadal cieszą się małymi rzeczami i nadal podążają za swoją pasją jaką są sneakersy. Ich najnowszy projekt z duńskim brandem Hummel wygląda jakby zaprojektowały go dzieci.

Mamy zatem cholewkę wykonaną z najwyższej jakości materiałów takich jak zamsz, skóra, a także nubuk i siateczka. Kołnierz oraz język mamy perforowane, natomiast boczny branding wykonano z froty. Chłopaki wybrali kilka ulubionych kolorów i zestawili je wszystkie na poniższym projekcie. Widzimy odcienie beżu, koloru żółtego, jak również czerwień, szarość oraz fiolet. Wygląda to jak zestaw klocków czy kolorowych piłeczek na placu zabaw.

Bracia zadbali również o szczegóły by mieć pewność, że buty zapadną w pamięć i to na długo. Wystarczy tu wspomnieć odręczne zrobione napisy z nazwami firm, które umieszczono na zapiętkach. Wyglądają jakby napisały je dzieci. Dochodzi do tego odbita w farbie dłoń oraz lista życiowych marzeń i rzeczy, które chcemy osiągnąć jak dorośniemy.

Premiera butów AFEW x Hummel Marathona „Stay Foolish” odbędzie się już 23 lutego w ich sklepie stacjonarnym w Dusseldorfie, a jak coś pozostanie to trafią online i będzie je można kupić poprzez losowanie. Zapiszecie się pod tym linkiem.

Buty wyjdą w specjalnie przygotowanym pudle, z notatnikiem do listy marzeń oraz lacelockiem z klocków z literkami, dzięki którym będziemy mogli zrobić własny napis.

AFEW x Hummel Marathona Stay Foolish 0 AFEW x Hummel Marathona Stay Foolish 1 AFEW x Hummel Marathona Stay Foolish 2 AFEW x Hummel Marathona Stay Foolish 3 AFEW x Hummel Marathona Stay Foolish 4 AFEW x Hummel Marathona Stay Foolish 5 AFEW x Hummel Marathona Stay Foolish 6 AFEW x Hummel Marathona Stay Foolish 7 AFEW x Hummel Marathona Stay Foolish 8

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: