- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersOto zdjęcia kolaboracji Afew x KangaRoos Coil R1 "Mighty Forest"

Oto zdjęcia kolaboracji Afew x KangaRoos Coil R1 „Mighty Forest”

Jesteśmy świadkami nowej kolaboracji pomiędzy Afew x KangaRoos, której przedmiotem był model Coil R1, a świeży projekt nosi nazwę Might Forest.

Głównym założeniem tej kolaboracji jest poinformowanie ludzi o losach naszych lasów i obecnej sytuacji na całym świecie. Ten projekt został uruchomiony razem z Europejskim Instytutem Leśnym (EFI) oraz z Plant-For-The-Planet. Ta akcja to nie tylko zwiększenie świadomości społecznej, ale również zobowiązanie ze strony sklepu do tego by posadzić 10 drzew za każdą sprzedaną jedną parę butów. Z racji tego, że mają 3 różne lokalizacje powstanie po 100 par na sklep, a to oznacza 3000 drzew, które pojawią się Campeche w Meksyku, a kupujący dostanie specjalny certyfikat.

Natomiast co do samych butów KangaROOS Coil R1 to zostały ręcznie wykonane w fabryce w Niemczech. Cholewka została wykonana z wysokiej jakości zamszu i skóry cielęcej. Wyściółka to zestawienie obok siebie skóry oraz siateczki, a wkładka to antybakteryjna oddychająca i lekka skóra. Kolorystycznie projekt porusza się po zieleni z dodatkiem czerni i koloru pomarańczowego, a wszystko to osadzone na białej podeszwie.

Po widoczne tu buty Afew x KangaRoos Coil R1 „Mighty Forest” możecie się zgłosić już teraz na ich stronie internetowej.

Mighty Forest Outdoor-LowRes-2

Mighty Forest Outdoor-LowRes-8

Mighty Forest Outdoor-LowRes-9

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

HyperFocal: 0

Mighty Forest Outdoor-LowRes-13

HyperFocal: 0

Mighty Forest Outdoor-LowRes-19

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: