- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAfew x Kangaroos Omnicoil II "Jelly"

Afew x Kangaroos Omnicoil II „Jelly”

Niemiecki sklep Afew z Dusseldorfu przechodzi sam siebie! Przed oczami mamy zdjęcia ich najnowszej kolaboracji, którą stworzyli razem z marką Kangaroos, a bazowali na modelu Omnicoil II.

Całość została ochrzczona jako Jelly, a była inspirowana słoikiem z dżemem. Jest to kontynuacja projektu sprzed dwóch lat – Peanut Butter, o którym rzecz jasna pisaliśmy. Chłopaki zdecydowali się użyć materiałów z najwyższej półki, wysoka jakość skóry oraz zamszu, do tego wszystko wykonane ręcznie sprawia, że mamy tu styczność z jedną z najbardzej dopracowanych i świetnych kolaboracji tego roku. Przód to perforowany zamsz w kolorze czerwonym, następnie mamy mały akcent w skórze w kolorze bordowym, która pojawia się również na zapiętce, cała reszta jest w skórze w czerwieni, jedynie pięta jest beżowa. Na wyściółce widzimy połączenie beżowego zamszu i skóry, na wkładkach grafikę dżemu, a na zapiętkach wypalono napisy „Delicious Jelly” & “Made in Germany”, pod spodem dołożono logotyp sklepu, pojawia się on również na języku. To jeszcze nie koniec, należy wspomnieć o dwukolorowych sznurówkach z lacelockiem Afew i opakowaniu imitującym słoik z dżemem. Całość spoczywa na białej podeszwie z brązowym spodem. 

Szczegółów co do premiery 17 września dowiecie się na stronie Afew.

Afew x Kangaroos Omnicoil II-Jelly-1 Afew x Kangaroos Omnicoil II-Jelly-2 Afew x Kangaroos Omnicoil II-Jelly-3 Afew x Kangaroos Omnicoil II-Jelly-4 Afew x Kangaroos Omnicoil II-Jelly-5 Afew x Kangaroos Omnicoil II-Jelly-6 Afew x Kangaroos Omnicoil II-Jelly-7 Afew x Kangaroos Omnicoil II-Jelly-8 Afew x Kangaroos Omnicoil II-Jelly-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: