- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersOto świetny projekt AFEW X Saucony Shadow 5000 "Time & Space"

Oto świetny projekt AFEW X Saucony Shadow 5000 „Time & Space”

Jeśli chodzi o kolaborację to w Europie jednymi z liderów są chłopaki ze sneakersowego butiku w niemieckim Dusseldorfie. Na ekranach zobaczycie nie tylko zdjęcia, ale również video prezentujące kolaboracyjne buty AFEW X Saucony Shadow 5000, które zostały zatytułowane „Time & Space”.

Ich nowe przedsięwzięcie z marką Saucony nawiązuje do Alberta Einsteina i jego słynnej Teorii Względności. Na potrzeby promocji nowego przedsięwzięcia stworzono nawet specjalny lookbook i video z aktorem / modelem bardzo podobnym do słynnego fizyka i laureata nagrody Nobla.

AFEW Saucony Shadow 5000 Time Space 1 AFEW Saucony Shadow 5000 Time Space 2 AFEW Saucony Shadow 5000 Time Space 3 AFEW Saucony Shadow 5000 Time Space 4 AFEW Saucony Shadow 5000 Time Space 5 AFEW Saucony Shadow 5000 Time Space 6 AFEW Saucony Shadow 5000 Time Space 7 AFEW Saucony Shadow 5000 Time Space 8

Co do samych butów to na warsztacie były Saucony Shadow 5000. Efektem wytężonych prac ekipy AFEW jest para, w której buty różnią się między sobą kolorami. Chodzi dokładnie o kolor zapiętek i sznurówek. Buty mają cholewkę wykonaną z najwyższej jakości zamszu i wysokiej jakości tweedu, co nadaje im zupełnie nowy wygląd i styl.

Przód cholewki z zamsz jest w butelkowej zieleni, która nawiązuje do szkolnej tablicy. Natomiast boczne panele z tweedu to już kolor antracytowy, co jest nawiązaniem do odzieży z tego materiału, z której korzystał słynny fizyk. Tył wykonany ze skóry został skąpany w kadzi z farbą zabarwioną na czarno. Wspomniane sznurówki, wykończenie języka i zapiętki to w jednym przypadku biel, a w drugim kolor brzoskwiniowy w bladym odcieniu.

Można śmiało stwierdzić, że jest to projekt z przemyślanymi detalami, co sprawi, że buty zapadną nam w pamięć na lata. Na językach umieszczono naszywki z polem grawitacyjnym, a na zapiętkach rysunki klepsydry i sześcianu. Z kolei na podeszwach wypisano formułę A=few², która pojawia się ona również na wkładkach. Wisienką na torcie jest fakt, że opisywana tu para ma świecącą w ciemności podeszwę środkową i zewnętrzną.

A teraz najważniejsze – kiedy i gdzie kupić AFEW X Saucony Shadow 5000 „Time & Space”? Premiera w ich sklepie online została ustawiona na 19 września, ale już teraz można zapisać się do losowania.

AFEW X Saucony Shadow 5000 Time Space 2 AFEW X Saucony Shadow 5000 Time Space 3 AFEW X Saucony Shadow 5000 Time Space 4 AFEW X Saucony Shadow 5000 Time Space 5 AFEW X Saucony Shadow 5000 Time Space 6 AFEW X Saucony Shadow 5000 Time Space 7 AFEW X Saucony Shadow 5000 Time Space 8

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: