
Częścią letniej kolekcji od Jordan Brand, a zarazem kolekcji przygotowywanej z okazji Świat wielkanocnych jest ten oto zestaw Easter Pack składający się z dwóch wersji butów Air Jordan 1 High Decon (Deconstructed).
Projektanci zdecydowali się na dość drastyczne zmiany, których nie widujemy zbyt często. Po pierwsze zamiast skóry, a nawet zamszu, cholewka została wykonana z płótna. Kolejną ciekawostką jest fakt, że niemalże cała cholewka to jedna część (prócz pięty). Natomiast poszczególne panele czy łyżwę wyróżniono przeszyciami. Do wyboru mamy wersję w pastelowym błękicie i pastelowym różu. Wszystko to postawiono na białej podeszwie. Kropką nad i jest beżowa skórzana metka na języku.
Konkretów co do premiery nie znamy, ale mówi się o kwietniu, więc sprawdzajcie na bieżąco dział z nowości w sklepie Jordan.
Air Jordan 1 High Decon “Easter”
University Blue/Vachetta Tan-White
867338-425
Kwiecień 2017
$123







Air Jordan 1 High Decon “Easter”
Light Pink/White-Vachetta Tan
867338-620
Kwiecień 2017
$123









