- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 1 Low Pinnacle „Silver”

Air Jordan 1 Low Pinnacle „Silver”

Mało się zszokowały wczoraj pokazywane złote Air Jordan 6? No to szykuj się na kolejne zbieranie szczęki z podłogi (tylko nie wiem czy w pozytywnym tego słowa znaczeniu), ponieważ Jordan Brand już szykuje się na kolejną dość nietypową premierę.

Na ekranach widzicie niską cholewkę Air Jordan 1 w wydaniu Pinnacle, czyli w wyższej jakości niż regularne wydania i kolorystyce nazwanej w skrócie Silver. Oznacza to, że podobnie jak poprzednik tak i ten wariant będzie w jednolitym kolorze, tu metalicznym srebrze. Towarzyszy temu biel na wyściółce oraz na podeszwie. Kropką nad i jest szary język oraz zapiętka z brandingiem Nike Air i wczesnym logotypem marki Jordan.

Premiera opisywanych Air Jordan 1 Low przewidziana jest na 22 października. Szukajcie ich w internetowym sklepie Jordan Brand.

Air Jordan 1 Low Pinnacle
Metallic Silver/White
852549-003
22 Październik 2016
$160

Air Jordan 1 Low Pinnacle Silver-1 Air Jordan 1 Low Pinnacle Silver-2 Air Jordan 1 Low Pinnacle Silver-3 Air Jordan 1 Low Pinnacle Silver-4 Air Jordan 1 Low Pinnacle Silver-5 Air Jordan 1 Low Pinnacle Silver-6 Air Jordan 1 Low Pinnacle Silver-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: