- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto jak będą wyglądały nowe Air Jordan 1 Low „UNC”

Oto jak będą wyglądały nowe Air Jordan 1 Low „UNC”

Jordan Brand poszerza swój katalog propozycji w modelu Air Jordan 1 Low o kolorystykę „UNC”, którą wszyscy znamy i uwielbiamy z wysokiej wersji Jedynek. Poniżej zapoznasz się nie tylko z ich oficjalnymi zdjęciami, ale dowiesz się gdzie i kiedy je kupić.

Kolorystyka tego wydania nawiązuje do uczelni University of North Carolina, do której uczęszczał Michael Jordan. Są to również barwy drużyny Tar Heels, w której grał MJ.

Mamy zatem skórzaną konstrukcję, w której bazą są białe panele na górze toeboxa i w bocznych sektorach buta. Z kolei błękitne elementy pojawiają się wokół toeboxa, przy oczkach na sznurówki oraz na kołnierzu i na tyle buta, gdzie umieszczono biały skrzydlaty logotym Air Jordan. Błękitny jest również Swoosh oraz spód białej podeszwy. Z kolei ten ostatni kolor pojawia się jeszcze na języku, nad którym przewleczono błękitne sznurówki.

Nowa wydanie Jordan I Low pojawi się w ciągu najbliższych dni w oficjalnym sklepie Jordan Brand, więc sprawdzajcie na bieżąco.

Air Jordan 1 Low “UNC”
University Blue / White
AO9944-441
Wiosna 2020
$90

Air Jordan I Low UNC University Blue White AO9944-441 1 Air Jordan 1 Low UNC University Blue White AO9944-441 2 Air Jordan 1 Low UNC University Blue White AO9944-441 3 AJ1 Low UNC University Blue White AO9944-441 4 AJ 1 Low UNC University Blue White AO9944-441 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: