- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto militarna wersja Air Jordan 1 Mid

Oto militarna wersja Air Jordan 1 Mid

Wprawdzie model Air Jordan 1 Mid nie grzeje tak jak wersja High, ale są warianty, nad którymi warto się zastanowić, zwłaszcza w sezonie jesiennym kiedy aura za oknem nie jest sprzyjająca. Przykładem na to niech będzie poniższa wersja utrzymana w militarnej stylistyce.

Średniej wysokości konstrukcja opiera się o dwa nietypowe materiały jak na ten rodzaj buta, czyli zamsz i balistyczny nylon. Ten pierwszy został wykorzystany do obudowania toeboxa, przy wzmocnieniu oczek na sznurówki, jak również w sekcjach na tyłach cholewki. Wspomniane panele zabarwiono na zgniłą militarną zieleń i dopieszczono beżem na Swooshu umiejscowionym na bokach buta. W towarzystwie zamszu występuje mocny balistyczny nylon, który pojawia się na górze toeboxa, na bokach oraz na kołnierzu. Ten materiał zabarwiono z kolor czarny, który podkreśla wojskowe ubarwienia opisywanego modelu. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z kontrastowym spodem.

Widoczne poniżej Air Jordan 1 Mid pojawią się w oficjalnym sklepie Jordan Brand w ciągu najbliższych dni, więc sprawdzajcie nowości na bieżąco.

Air Jordan 1 Mid Military Olive Green 2 Air Jordan 1 Mid Military Olive Green 3 Air Jordan 1 Mid Military Olive Green 4 Air Jordan 1 Mid Military Olive Green 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: