- Reklama -NIkeNIke

AIR JORDAN 1 „MINT FOAM”

Dziś jedna z Was napisała na pod jednym z wpisów, że nie rozumie podziału na męskie i damskie buty i dlaczego tak jest. Też chciałabym wiedzieć, bo faktycznie w większości przypadków damskie wydania mają na sobie masę różu jakby to był kolor przeznaczony tylko i wyłącznie dla nas. Co o tym myślicie? Dziś przyjrzymy się butom, które na szczęście nie są różowe, ale zostały stworzone z myślą tylko i wyłącznie o kobietach! Przed Wami najświeższe Air Jordan 1 kolorystyce „Mint Foam / Metallic Gold – Black”. 

Nie wiem jak Wasze zdanie, ale Jedynki to według mnie chyba jeden z lepszych modeli od Jordana. Co tym razem dla nas przygotowali? Cholewka butów to w główniej mierze skóra, a wszystko to otrzymało dwa kolory: miętowy i czarny, które idealnie ze sobą współgrają. Kropką nad i w tym wariancie z pewnością jest boczny Swoosh w kolorze złotym. Całość stoi na białej podeszwie, która zamyka cały projekt. Bardzo podoba mi się ta wersja, myślę, że faceci mogą zacząć nam jej zazdrościć! Która z Was się skusi?

Na chwilę obecną Air Jordan 1 „Mint Foam” są dostępne w sklepie  Sneaker Politics już za chwilę buty pojawią się w sklepie Nike pod tym linkiem. 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: