- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAIR JORDAN 1 „YIN YANG” PACK

AIR JORDAN 1 „YIN YANG” PACK

Do premiery zestawu Air Jordan 1 High „Vachetta Tan” jeszcze chwila, ale nie przeszkadza nam to w prezentacji kolejnego, który został ochrzczony w sieci jako Yin Yang Pack, oficjalnej nazwy od Jordan Brand jeszcze nie ma.

Jak się zapewne domyślacie projekt Jedynek będzie bazował na zestawieniu czerni i bieli. W pierwszym przypadku cholewka została zdominowana przez kolor czarny i jedynie boczna łyżwa jest biała, podobnie jak boczny logotyp oraz podeszwa, która od spodu jest czarna. Z kolei drugi wariant to czysta biel od podeszwy aż po sam kołnierz. Czarny w tym przypadku jest tylko logotyp, wyściółka oraz Swoosh. Wisienką na torcie jest czerwona metka na języku.

Premiera opisywanych Air Jordan 1 odbędzie się w ciągu najbliższych dni / tygodni. Sprawdzajcie na bieżąco sklep pod tym linkiem.

AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-1 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-2 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-3 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-4 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-5 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-6 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-7 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-8 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-9 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-10 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-11 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-12 AIR JORDAN 1-YIN YANG PACK-13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: