Jak już zapewne wiecie Drake jakiś czas temu podpisał umowę partnerską z gigantem Jordan Brand. Zresztą informowaliśmy o tym fakcie kilka razy na łamach naszego magazynu. Efektem tego zabiegu będą wspólne edycje butów sygnowanych Jumpmanem. Jest to naprawdę spore wydarzenie.

Ostatnio pisaliśmy o zajawkach modelu Air Jordan 10 OVO, czyli October’s Very Own. Nie dysponowaliśmy wówczas konkretną datą premiery, ale dzisiaj już możemy potwierdzić, wariant ten trafi na sklepowe półki 12 września.

Sam dzięki zastosowanym kolorom, materiałom i rozwiązaniom wygląda bardzo interesująco, jak z wyższej półki. Cholewka buta została zrobiona z dwóch rodzai skóry, beżową z delikatnym wzorem widzimy przy podeszwie, ta biaława pokrywa zdecydowaną większość buta, przy sznurówkach widzimy ponownie kolor beżowy. Kolor biały wykorzystano jeszcze na skórzanym języku, sznurówkach i płóciennych uchwytach. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z beżowym półprzezroczystym spodem. Zwieńczeniem całości są detale w kolorze złotym w postaci brandingu na tyle i podeszwie.

Datę już znacie, ale jeśli chodzi o samą dystrybucję to nie mamy dobrych wiadomości, gdyż jest to edycja mocno limitowana i tylko nielicznym się poszczęści…

Air Jordan X „OVO”

Summit White/Metallic Gold-White
819955-100
$225

air-jordan-10-ovo-white-packaging-2 air-jordan-10-ovo-white-packaging-4 air-jordan-10-ovo-white-packaging-6 air-jordan-10-ovo-white-packaging-7 air-jordan-10-ovo-white-packaging-1

Reklama
air jordan