Jak co roku Jordan Brand w okresie letnim zapodaje nam nowe wersje modelu Air Jordan 11 w wersji Low. W tym na pierwszy ogień idzie wersja Midnight Navy, którą widzicie poniżej na oficjalnych zdjeciach amerykańskiej marki.

Wersja ta będzie wykonana w tradycyjny sposób, czyli połączenie lakierowanej błyszczącej skóry ciut nad podeszwą i na przodzie buta oraz z wytrzymałego balistycznego nylonu, który znalazł się na górnej części i na języku, do tego dochodzi mały skrawek na zapiętce z tradycyjnej skóry. Każdy z tych materiałów został zabarwiony na ciemny odcień koloru granatowego. Skontrastowano to z bielą na podeszwie, która od spodu jest półprzezroczysta i w kolorze brązowym. Biały jest również Jumpman i cyfra 23 na zapiętce oraz akcent na języku. Zwieńczeniem jest granatowa wkładka z białym ‚pajacykiem’.

Premiera poniższych Air Jordan 11 Low przewidziana jest na 4 czerwca.

EDIT: W Polsce premiera odbędzie się 18 czerwca w sklepie Jordan Brand.

Air Jordan XI Low
Midnight Navy/Gum Light Brown/White
528895-405
4 18 Czerwiec 2016

AIR JORDAN 11 LOW-MIDNIGHT NAVY-1 AIR JORDAN 11 LOW-MIDNIGHT NAVY-3 AIR JORDAN 11 LOW-MIDNIGHT NAVY-4 AIR JORDAN 11 LOW-MIDNIGHT NAVY-5 AIR JORDAN 11 LOW-MIDNIGHT NAVY-6 AIR JORDAN 11 LOW-MIDNIGHT NAVY-7

Reklama
air jordan