Okazuje się, że spekulacje o pojawieniu się Air Jordan 12 Low, o których pisaliśmy w połowie czerwca okazują się prawdą. Przed Wami ich pierwsze zajawkowe zdjęcia wariantu Playoff.

W sieci znalazły się zdjęcia wersji, którą rozsławili na koszykarskich boiskach Mike Bibby oraz Derek Anderson, teraz skorzystamy z nich my wszyscy. Połączenie bieli oraz czerni na skórzanych elementach to nawiązanie do klasycznych Dwunastek sięgających kostki. Tym razem cholewka będzie skrócona o połowę co powinno sprzyjać wiosennej aurze, a wszystko to postawione na białej podeszwie. Projekt dopełnią srebrne, szare oraz czerwone delikatne akcenty przy języku oraz na tyle buta.

Jordan Brand szykuje się z premierą prezentowanych tu Air Jordan 12 Low „Playoff” na przyszłoroczną wiosnę, ale z dopiero z czasem poznamy szczegóły premiery. Powinny się one pojawić w polskim sklepie Jordan oraz zaprzyjaźnionym sklepie Ataf.

Air Jordan 12 Low Playoff (Wiosna 2016) Zajawka-1 Air Jordan 12 Low Playoff (Wiosna 2016) Zajawka-2 Air Jordan 12 Low Playoff (Wiosna 2016) Zajawka-3 Air Jordan 12 Low Playoff (Wiosna 2016) Zajawka-4

Reklama
air jordan