- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 13 Low „Pure Platinum”

Air Jordan 13 Low „Pure Platinum”

W tym roku mamy ponownie ofensywę w modelu Air Jordan 13 Low. Razem z wersjami Brave Blue oraz Chutney na sklepowych półkach pojawi się również wariant Pure Platinum. Dziś mamy dla Was jego oficjalne fotografie.

Przed Wami całkiem nowa kolorystyka niskich Trzynastek. Ze względu na swoją kolorystykę jest to but idealny na pierwsze słoneczne dni wiosny i lata. Konstrukcja buta opiera się na białej gładkiej skórze z przodu cholewki, białej pikowanej skórze na boku buta oraz jasnoszarych zamszowych paneli tuż nad podeszwą i na tyle buta. Biel i szarość spotykają się raz jeszcze a podeszwie. Kropką nad i jest jaskrawo zielone 'oczki’ na spodzie podeszwy oraz srebrny Jumpman przy kołnierzu.

Premiera opisywanych butów Air Jordan XIII Low przewidziana jest na 20 maja i będziecie je mogli zgarnąć w zaprzyjaźnionym sklepie Ataf lub w oficjalnym sklepie Jordan Brand.

Air Jordan 13 Low „Pure Platinum”
White/Metallic Silver-Pure Platinum
310810-100
20 Maj 2017
$175

Air Jordan 13 Low Pure Platinum-1 Air Jordan 13 Low Pure Platinum-2 Air Jordan 13 Low Pure Platinum-3 Air Jordan 13 Low Pure Platinum-4 Air Jordan 13 Low Pure Platinum-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: