- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 3 OG „True Blue”

Air Jordan 3 OG „True Blue”

Jeśli miałbym wymienić jeden model butów od Jordan Brand, który zmienił całą linię to wybrałbym Air Jordan 3. To właśnie ten projekt utrzymał Michaela Jordana w szeregach Nike. Na chwilę przed ich premierą zastanawiał się nad przejściem do Trzech Pasków.

Teraz amerykański brand szykuje się do wielkiego powrotu! Na sklepowych półkach wyląduje jedna z czterech oryginalnych kolorystyk, mianowicie wersja True Blue. Jak widać na załączonych poniżej fotografiach buty będą niemalże identyczne jak te wydane w 1988 roku. Od dwóch ostatnich wydań z 2009 oraz 2011 roku będzie je odróżniała czerwień na wewnętrznej stronie języka. Jest to odwołanie do wersji OG, podobnie zresztą jak branding Nike Air na pięcie, który elektryzuje każdego fana tego modelu. Całość będzie wykonana z białej skóry i dopełniona czarno szarym wzorem Elephant Print na pięcie, z przodu i przy wiązaniu (jedyna wersja Air Jordan III OG, która ma ten akcent). Niebieskie oczka na sznurówki, wyściółka oraz część podeszwy dopełniają projekt. Całość spoczywa na biało szarej podeszwie z widocznym okienkiem z systemem Air.

Premiera w sklepie pod tym linkiem przewidziana jest na 3 grudnia bieżącego roku.

Air Jordan 3 OG “True Blue”
White/Fire Red-True Blue
854262-106
25 Listopad 2016
$220

Air Jordan 3 True Blue-1 Air Jordan 3 True Blue-2 Air Jordan 3 True Blue-3 Air Jordan 3 True Blue-4 Air Jordan 3 True Blue-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: