- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 32 „Rosso Corsa”

Air Jordan 32 „Rosso Corsa”

Ledwo Wam pokazywaliśmy jak będą wyglądały Air Jordan 32 w wersji czarnej, a teraz mam dla Was oficjalne fotografie wydania, które nazwiemy roboczo Gym Red / Black.

Jak już wspominaliśmy but jest całkiem nowym modelem ze stajni Jordan Brand i podobnie jak poprzednik nawiązuje do historii. Tym razem model ten wzorowany jest na Air Jordan 2 co najbardziej wydać na elementach z tyłu cholewki. Nawet na języku mamy skrzydlate logo Jordana. Z kolei przód jest już nowoczesny i wykonano go z przędzy Flyknit. W naszym przykładzie cholewka w całości jest w kolorze czerwonym, podobnie jak podeszwa. Jedynie akcenty jak Jumpman na podeszwie są w kolorze czarnym.

Konkretnych informacji co do premiery poniższych Air Jordan XXX2 w sklepie Jordan Brand jeszcze nie znamy. Być może będzie to limitowane wydanie tylko we Włoszech. Byłoby to nawiązanie do historii produkcji Air Jordan 2 w tym właśnie kraju.

Air Jordan 32 „Rosso Corsa”
Gym Red / Black
AA1253-601
29 Sierpień 2017

Air Jordan 32 Gym Red Black-1 Air Jordan 32 Gym Red Black-2 Air Jordan 32 Gym Red Black-3 Air Jordan 32 Gym Red Black-4 Air Jordan 32 Gym Red Black-5

Air Jordan 32 Gym Red Black-0

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: