Na chwilę przed premierą butów Air Jordan 12 „French Blue” na sklepowych półkach pojawią się Air Jordan 4, które są częścią zestawu Dunk From Above, zaraz obok butów Air Jordan 5 Low.

Projektanci Jordan Brand zaserwują nam zatem całkiem nową kolorystykę Czwórek. But będzie wykonany w całości ze skóry w kolorze granatowym i jeśli będzie tej samej jakości co w niskich Piątkach to będziemy wszyscy zadowoleni i to bardzo. Po boku i na języku widzimy białą siatkę, która w samplach była pozioma, tu idzie po skosie z góry na dół. Kolor biały widzimy również na podeszwie, która od spodu jest w kolorze brązowym. Dziwi trochę biały Jumpman na tyle, ponieważ ten na języku jest już w kolorze żółtym, brakuje tu spójności. A propos tego ostatniego koloru, został on zastosowany również na wyściółce oraz pierwszych i ostatnich oczkach na sznurówki.

Premiera opisywanych Air Jordan 4 w polskim sklepie Ataf oraz oficjalnym sklepie Jordan Brand przewidziana jest na 19 marca.

Air Jordan IV „Dunk From Above”
Midnight Navy/Varsity Maize-White-Metallic Gold Star
308497-425
19 Marzec 2016
$190 USD

AIR JORDAN 4-DUNK FROM ABOVE-1 AIR JORDAN 4-DUNK FROM ABOVE-2 AIR JORDAN 4-DUNK FROM ABOVE-3 AIR JORDAN 4-DUNK FROM ABOVE-4 AIR JORDAN 4-DUNK FROM ABOVE-5

Reklama
air jordan