- Reklama -NIkeNIke

Szczegóły premiery Air Jordan 4 „Metallic Green”

Ten wpis pozwoli Ci się zapoznać bliżej ze zbliżającym się wydaniem butów Air Jordan 4 w kolorystyce „Metallic Green”. Poznasz również szczegóły związane z jego premiera w sklepach.

Na wstępie zaznaczymy, że jest to jedna z czterech kolorystyk Jordan IV tworzących świeży zestaw Metallic Pack na tegoroczne lato. Po przeczytaniu tego wpisu sprawdź również pozostałe warianty jak Orange, Purple oraz Red.

Jeśli widziałeś poprzednie dwa wydania, które opisywaliśmy kilka dni temu to już wiesz czego oczekiwać. Jeśli jesteś tu pierwszy raz to szybko wyjaśnimy co i jak.

Nachodzące Czwórki będą miały cholewkę w całości wykonaną z miękkiej białej skóry, której towarzyszy biała siateczka na boku oraz podeszwa w tym samym kolorze. Jedyną rozrywką i zarazem kolorem nadającym butom charakteru jest metaliczna błyszcząca zieleń wykorzystana na pierwszych i ostatnich oczkach na sznurówki. Kolor ten pojawia się również na tyle języka, systemie Air widocznym przez okienko w podeszwie oraz w postaci wytłoczonego Jumpmana na tyle cholewki. Zielone są również wkładki oraz logotyp Jordan Brand na języku i od spodu podeszwy.

Jeśli chodzi o ich premierę to szykuj się na 20 maja bieżącego roku (przeniesiono ją z 16.05), a opisywane Jordan IV zgarniesz oczywiście w oficjalnym sklepie internetowym Jordan Brand.

Air Jordan 4 „Metallic Green”
White / Pine Green – Metallic Silver
CT8527-113
20 Maj 2020

Air Jordan IV Metallic Green CT8527-113 1 Air Jordan 4 Metallic Green CT8527-113 2 Air Jordan 4 Metallic Green CT8527-113 3 Air Jordan 4 Metallic Green CT8527-113 4 AJ 4 Metallic Green CT8527-113 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: