- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAIR JORDAN 4 PREMIUM “OBSIDIAN”

AIR JORDAN 4 PREMIUM “OBSIDIAN”

No i w końcu mamy oficjalne zdjęcia bardzo specjalnego wydania Air Jordan 4, które już za chwilę wyląduje na sklepowych półkach.

Jest to wydanie Premium i raczej lifestyle’owe i kolekcjonerskie niż do gry na boisku. Konstrukcja cholewki opiera się o obsydianową skórę, która dodatkowo jest pikowana i ma ciekawe oraz nietypowe dla tego modelu przeszycia. Całość dopełniają miedziane/mosiężne oczka na sznurówki, zawieszka oraz ćwieki na zapiętce. Pikowana jest również wkładka, która również jest w kolorze obsydianowym. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z widocznym systemem Air pod piętą. W komplecie znajdziemy również dwa zestawy sznurówek i specjalny worek na buty.

Premiera ustawiona jest na 17 września i jeśli pojawią się w Polsce to w sklepie pod tym linkiem. Cena będzie dość zaporowa bo sięgająca $400 USD, w Europie przełoży się to zapewne na €400.

Air Jordan Retro 4 PRM “Obsidian”
Obsidian/Obsidian-White
819139-402
17 Wrzesień 2016

AIR JORDAN 4 PREMIUM-OBSIDIAN-1 AIR JORDAN 4 PREMIUM-OBSIDIAN-3 AIR JORDAN 4 PREMIUM-OBSIDIAN-4 AIR JORDAN 4 PREMIUM-OBSIDIAN-5 AIR JORDAN 4 PREMIUM-OBSIDIAN-6 AIR JORDAN 4 PREMIUM-OBSIDIAN-7 AIR JORDAN 4 PREMIUM-OBSIDIAN-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: